Základná škola s materskou školou Jána Vojtaššáka Zákamenné

 

Navigácia

Vitajte na stránkach našej školy

"Chceme pracovať s deťmi a pre deti"

     Chcete vedieť, kde všade sme boli a čo všetko sme robili?

Čítajte NOVINKY


Oznámenie o zápise

Základná škola s materskou školou Jána Vojtaššáka, Zákamenné 967 oznamuje rodičom predškolákov, že dňa 30. 01. 2015 sa uskutoční slávnostný zápis detí do prvého ročníka.                                                   

Čas: 12.00 – 15. 00hod.                            

Miesto: v starej školskej budove  na 1. poschodí ZŠ

       !!!     Zápisu sa zúčastnia všetky deti, ktoré do 31. augusta 2015 dovŕšia šiesty rok veku, ako i deti, ktorým bol odložený začiatok povinnej školskej dochádzky o jeden rok i deti, u ktorých sa uvažuje o odklade školskej dochádzky.



Zapojenie do súťaží:

9.1. - OK Florbal ml. žiaci

14.1. - Obvodné kolo: Olympiáda v anglickom jazyku 1A,1B

16.1. - Okresné kolo: Basketbal žiakov

21.1. - Obvodné kolo: Matematická olympiáda Z5, Z9

27.1. - Okresné kolo: Šaliansky Maťko (Námestovo)


Polročná klasifikačná porada - 23.1. 2015                           

Vyhodnotenie výchovno-vzdelávacích výsledkov za I. polrok 2014/2015, odovzdávanie vysvedčení - 30.1.2015 (piatok)

Polročné prázdniny - 2.2.2015 (pondelok)


  V mesiaci január zber papiera a plechoviek  NEBUDE. 


 Školská knižnica  

P: po 5. vyuč. hodine

U:po 5. vyuč. hodine

S:po 6. vyuč. hodine

Š:po 6. vyuč. hodine

P:po 5. vyuč. hodine

V prípade neprítomnosti nájdete p. uč. Gruchalovú v učebni 1.B .           


 

photo

Streda 28. 1. 2015

Počet návštev: 3565482

Narodeniny a meniny:

Dnes (Streda 28.1.2015)

Patrik Janeta (MŠ_Op)
Naďa Večerková (VI.B)

Zajtra (Štvrtok 29.1.2015)

Adrián Buľák (III.C)
Vladimír Laššák (I.C)
Zuzana Mrekajová (I.D)
Tomáš Večerek (VII.C)

Pozajtra (Piatok 30.1.2015)

Dominik Belicaj (VIII.B)
Tadeáš Janík (V.B)
Nina Klimčíková (MŠ_Up)
Matúš Michlík (IX.A)
Vladimír Revaj (MŠ_Um)
Andrea Sekerášová (IX.D)
Tomáš Soľava (V.A)
Ema Chromuľáková (MŠ_Om)
Ema Florková (II.A)
Ema Grofčíková (V.B)
Ema Janetová (IV.D)
Ema Laššáková (MŠ_Op)
Ema Urbanová (III.A)
Ema Verníčková (MŠ_Um)
Ema Václavová (MŠ_Up)
Ema Šimjaková (V.C)
Monika Urbanová

Popozajtra (Sobota 31.1.2015)

Adam Zlatoš (IV.A)
Dávid Čič (VIII.D)
Emil Makúch (MŠ_Up)
Emil Vavriňák (II.B)
Emil Vrábeľ (VIII.C)
Zdenka Bystričanová