Základná škola s materskou školou Jána Vojtaššáka Zákamenné

 

Navigácia

test

Prihláška do ŠKD

Navigácia

    Prihláška doSKD

    Zoznam tried

    Názov
    MŠ_Op
    MŠ_Up
    Špeciálna trieda Rozvrh
    Triedny učiteľ PaedDr. Helena Subjaková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre ŠT
    I.A Rozvrh
    Triedny učiteľ PaedDr. Božena Fajčáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre I.A
    I.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Marta Gruchalová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre I.B
    I.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Adriana Kormaňáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre I.C
    I.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Daniela Paľáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre I.D
    II.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Dana Florková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre II.A
    II.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Dana Kaukičová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre II.B
    Foto Foto Foto Foto Foto
    II.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Anna Fendeková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre II.C
    II.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Štefánia Habláková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre II.D
    III.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Viera Naništová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre III.A
    III.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Mária Jašková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre III.B
    III.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Božena Kuhejdová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre III.C
    Foto Foto Foto Foto Foto
    III.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Zdena Klačanská
    Učebňa Kmeňová učebňa pre III.D
    IV.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Marieta Martausová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IV.A
    Foto Foto Foto Foto Foto
    IV.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Edita Huráková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IV.B
    Foto Foto Foto Foto Foto
    IV.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Mária Koklesová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IV.C
    Foto Foto Foto Foto Foto
    IV.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Katarína Novosadová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IV.D
    Foto Foto Foto Foto Foto
    V.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Anna Vlžáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre V.A
    V.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Eva Belicajová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre V.B
    V.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Ivana Kovaľová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre V.C
    VI.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Janka Mrocková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VI.A
    VI.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Eva Bystričanová-Mikolajčíková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VI.B
    VI.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Monika Kureková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VI.C
    Foto Foto Foto Foto Foto
    VI.D Rozvrh
    Triedny učiteľ PaedDr. Marcela Bolibruchová, PhD.
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VI.D
    Foto Foto Foto Foto Foto
    VII.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Katarína Floreková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VII.A
    VII.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Tatiana Mrekajová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VII.B
    VII.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Ing. Jana Mrekajová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VII.C
    Foto Foto Foto Foto Foto
    VII.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Daniela Klokočíková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VII.D
    VIII.A Rozvrh
    Triedny učiteľ PaedDr. Andrea Durčáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VIII.A
    Foto Foto Foto Foto Foto
    VIII.B Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Veronika Murínová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VIII.B
    Foto Foto Foto Foto Foto
    VIII.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Katarína Kompanová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VIII.C
    Foto Foto Foto Foto
    VIII.D Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Oľga Vojtaššáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre VIII.D
    Foto Foto Foto Foto Foto
    IX.A Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Adriana Smarkoňová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IX.A
    Foto Foto Foto Foto Foto
    IX.B Rozvrh
    Triedny učiteľ PaedDr. Janka Polťáková
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IX.B
    IX.C Rozvrh
    Triedny učiteľ Mgr. Ivana Čičová
    Učebňa Kmeňová učebňa pre IX.C
    Foto Foto Foto Foto Foto

    © aScAgenda 2019.0.1134 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 10.10.2018